Tüpten Şifreli Mandallı Topuzlu (30+10+50=90 mm) Nikel Silindir 164CECM0008
Kale Kilit
Ürün Kodu :
H.KLE.1140
TL + KDV
TL + KDV
Fiyat Alarmı
Parapuan :
28070
Sepete Ekle
Hemen Al
Tükendi
Gelince Haber Ver
Sepete Ekle
Gelince Haber Ver
Listeye Ekle
Paylaş
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
İade Koşulları
Hızlı Mesaj
Silindir Özelliği
Mandalı, Yüksek Güvenlikli, Çelik Takviyeli
Silindir Rengi
Saten
Silindir Boyu
90 mm
Silindir Adedi
Tekli Silindir
BENZER ÜRÜNLER
%
32
Kale Kilit
Sistem Silindir Barel - 68 mm - 164SNC Nikel
TL
KDV
363,80
TL
KDV
%
32
Kale Cerman Standart Silindir 68mm- 164GNC Nikel
Bilyalı Silindir - 68mm - 164BNE Nikel
Tuzaklı Sistem (KTBS+KTBSM) 68 MM ikili pas sistem 26400000006
Standart Cerman Mandal Topuzlu Kilit - 164GM Nikel
Tirajlı Kilit Silindiri Bareli - 164UY Sarı
Mandallı Bilyalı Silindir Çelik Pimli 164BME SATEN
Prazis Fiam Silindir 3 Anahtarlı 164F