Kale ikaz Sistem Silindir 164KIS00002 (4 Adet)
Kale Kilit
Ürün Kodu :
H.KLE.0038
945,00
TL + KDV
642,60
TL + KDV
Fiyat Alarmı
Parapuan :
Sepete Ekle
Hemen Al
Tükendi
Gelince Haber Ver
Sepete Ekle
Gelince Haber Ver
Listeye Ekle
Paylaş
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
İade Koşulları
Hızlı Mesaj
- içerisinde 1 tanesi teşhir olmak üzere toplam 4 adet set bulunmaktadır
- Anahtar silindirin üzerinde unutulduğunda ikaz verir
Silindir Özelliği
Mandalı, Alarmlı, Yüksek Güvenlikli
Silindir Rengi
Saten
Silindir Boyu
76 mm
Silindir Adedi
Tekli Silindir
BENZER ÜRÜNLER
%
32
Kale Kilit
Sistem Silindir Barel - 68 mm - 164SNC Nikel
TL
KDV
TL
KDV
%
32
Kale Cerman Standart Silindir 68mm- 164GNC Nikel
Bilyalı Silindir - 68mm - 164BNE Nikel
Tuzaklı Sistem (KTBS+KTBSM) 68 MM ikili pas sistem 26400000006
Standart Cerman Mandal Topuzlu Kilit - 164GM Nikel
Tirajlı Kilit Silindiri Bareli - 164UY Sarı
Mandallı Bilyalı Silindir Çelik Pimli 164BME SATEN
Prazis Fiam Silindir 3 Anahtarlı 164F
Kale Kilit CEC Tüpten Şifreli Silindir 68mm Kumlu Nikel 5 Anahtarlı 164CEC00004
Kale Sistem Barel 83 mm(33+10+40) Nikel 164SNC00010
Tuzaklı Sistem Silindir - 68mm - 164KTBS Nikel
CECM Silindir (30+10+45=85 mm) Nikel 5 Anahtarlı 164CECM0007
SON BAKILAN ÜRÜNLER
Audi
Audi N Seri 3 Buton Kumanda 433.92MHz